Współpracuj z lekarzem

Marek Koenner08 maja 2019Komentarze (0)

Wiem, że czasami nie jest to łatwa sprawa. Lekarze są niestety w trudnej sytuacji. Wmawia się im, że podejmując się takiej współpracy, naruszają zasady etyki zawodu lekarza.

Jest dokładnie przeciwnie – dobrze ułożona współpraca oznacza przecież, że poprawiamy – my i lekarz –  bezpieczeństwo klienta, który może stać się pacjentem. Dzięki temu możemy często lepiej ocenić, czy jednak nasza klientka nie jest zdrowa i zamiast poprawiania urody lepiej, jakby zgłosiła się do lekarza. Zresztą wcale nie oznacza to, że zawsze musimy od razu zrezygnować z usługi.

Sądzę, że klientka, którą pokierujemy (bo nie skierujemy ani nie wypiszemy zlecenia) do lekarza, może być nam później bardzo wdzięczna. Zgadzasz się ze mną?

Taka współpraca pozwala również Tobie, kosmetyczce czy kosmetologowi, na większą pewność działania – bo wiesz, że zawsze w trudniejszym przypadku masz się do kogo zwrócić o radę czy pomoc.

No ale żeby takiego lekarza znaleźć – wkrótce napiszę, jak to zrobić.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 537 404 455e-mail: kontakt@kancelaria-koenner.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/legalnygabinet.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@kancelaria-koenner.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: