Spraw, że Twój gabinet będzie BEZPIECZNY – gotowe materiały!

Marek Koenner08 marca 2019Komentarze (0)

Które inwazyjne zabiegi można wykonywać w gabinetach kosmetycznych?

Jak zabezpieczyć gabinet przed roszczeniami Klientek?

Jak prawidłowo tworzyć i prowadzić dokumentację zabiegową?

Jak przenieść na Klientkę część odpowiedzialności za powstanie powikłań po zabiegu i wreszcie, co zrobić, jeśli Klientka zgłasza się do nas z żądaniem zwrotu pieniędzy lub rekompensaty?

Odpowiedzi na te i kilkadziesiąt innych kluczowych dla właściciela gabinetu beauty pytań znajdziesz w PAKIECIE BEZPIECZNY GABINET, który jest już dostępny od 17.03.2019 w sklepie Gabinetu od zaplecza.

 

Wraz z Anną Wydrą-Nazimek z Gabinetu od zaplecza stworzyliśmy komplet materiałów, które pomogą Ci zabezpieczyć Twój gabinet od strony prawnej.

W skład pakietu wchodzi:

  • e-book i audiobook, w którym rozprawiamy się z najbardziej kontrowersyjnymi dla branży tematami, np. kto może wykonywać inwazyjne zabiegi, wstrzykiwać kwas hialuronowy, pobierać krew, stosować leki i wyroby medyczne, aplikować znieczulenia itd.
  • e-book i audiobook, w którym poruszamy z temat zabezpieczenia gabinetu przed roszczeniami klientek – co zrobić, żeby nie znaleźć się w sytuacji, w której musimy zapłacić komuś odszkodowanie.
  • e-book z poradami (i wzorami pism!) na sytuacje kryzysowe, czyli co zrobić jeśli dostaniesz wezwanie do zapłaty, do sądu, na policję, kiedy klientka oczernia Cię w internecie itd.
  • obszerne i bardzo dopracowane wzory wywiadu z klientką i zgody na zabieg,
  • gotowe informatory zabiegowe dla klientek – na razie 10 najbardziej inwazyjnych zabiegów, później pojawią się kolejne,
  • gotowe do wykorzystania procedury sanitarno-higieniczne.

Więcej informacji o nowych materiałach znajdziesz TUTAJ.

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 537 404 455e-mail: kontakt@kancelaria-koenner.pl


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/emarketi/domains/legalnygabinet.pl/public_html/wp-content/themes/thesis_184/lib/classes/comments.php on line 43

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@kancelaria-koenner.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: