Gabinet od zaplecza – wspólny projekt

Marek Koenner20 stycznia 2019Komentarze (0)

Myślę, że najwyższy czas wytłumaczyć się z braku zbytniej aktywności na blogu i jednocześnie usprawiedliwić się. Bo właśnie – razem z Anią Wydra-Nazimek – tworzymy wspólny projekt, w ramach którego powstaną wkrótce (najpóźniej w marcu) e-booki i audiobook i jeszcze materiały, które na pewno będą dużą pomocą w codziennej pracy gabinetu.

Te materiały odpowiedzą na wiele pytań, które sobie stawiasz lub które chciałabyś postawić prawnikowi. Dzięki nim Twój gabinet będzie maksymalnie zabezpieczony od strony prawnej. Jak tylko się da, bez wydawania pieniędzy na konkretne porady i konsultacje 😉

Można rzec, że będzie to materiał typu: „Wszystko co chciałbyś wiedzieć o prawie w kosmetyce, a bałbyś się zapytać”.

Polecam ten wpis na stronie: gabinet od zaplecza – a jak wytrwacie do końca (warto), to dowiecie się kilku szczegółów więcej.

Może w międzyczasie uda mi się jeszcze coś do Ciebie napisać tutaj, żeby emocje rosły 🙂

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 537 404 455e-mail: kontakt@kancelaria-koenner.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@kancelaria-koenner.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: