Dobra znajoma

Marek Koenner20 maja 2019Komentarze (0)

Tego dnia pani Kasia przyszła do mojego gabinetu po raz chyba 15-y – tak zaczęła swoją opowieść o sprawie jedna z moich Klientek – pani Ola. Z panią Kasią znamy się od lat, bardzo się lubimy. Czasem nawet razem wyskoczymy na kawę.

Pani Kasia powiedziała, że ma już wykupione wczasy na Majorce i chciała się przygotować. Normalnie ostatnio robiła botoks, ale od pewnego czasu wykonywaliśmy u niej koktajl z kwasem. Opowiadała nam też, że dużo się teraz u niej dzieje, że  ostatnio co chwilę się z kimś spotykają wieczorami rodzinnie lub ze znajomymi. Że wczoraj też trochę posiedzieli dłużej.

No i nigdy nic się złego nie zdarzyło.

Jednak tym razem coś poszło nie tak – pani Ola ciągnie swoją opowieść. – Otóż pani Kasi bardzo się spieszyło, zapytaliśmy jej, czy czegoś wczoraj nie piła, ona jednak zaprzeczyła. Powiedziała, że musi mieć dzisiaj koktajl pod oczami, bo naprawdę już najwyższy czas coś z tym zrobić.

Po pierwszym wkłuciu pojawiło się pierwsze zaczerwienienie. A za chwilę opuchlizna. Przestraszyłam się. Powiedziałam pani Kasi, że nie chcę ryzykować. Mocno mnie namówiła, żebyśmy spróbowali jeszcze pod drugim okiem, bo może będzie lepiej. Ponieważ, z drugiej strony, nie było jeszcze tak źle, to wkłułam się po drugiej stronie. No i niestety reakcja była natychmiastowa i bardzo zła. Przerwałam zabieg. Prosiłam panią Kasię, żeby poszła do lekarza, z którym współpracuję.

Ona jednak wstała, spojrzała w lustro i powiedziała: „O, nie, tak nie będziemy się bawili”. I wyszła. Po 3 godzinach (!) zadzwoniła do mnie jej adwokatka, że ma propozycję: „3.000 zł w ciągu 3 dni albo idziemy do sądu”.

Zapłaciłam te 3.000 zł, bo się wystraszyłam. Niestety, teraz mam w ręku wezwanie do zapłaty 20.000 zł i dlatego przyszłam do Pana – skończyła pani Ola. 

Póki co to tylko wezwanie z kancelarii adwokackiej, a nie z sądu. Niemniej trzeba zacząć działać.

 

Znacie to powiedzenie: „Strzeż mnie Panie Boże przed przyjaciółmi, z wrogami sobie poradzę”.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: 537 404 455e-mail: kontakt@kancelaria-koenner.pl

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Radcy Prawnego Marek Koenner z siedzibą w Gdyni.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem kontakt@kancelaria-koenner.pl.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: